| anonim_4396 a întrebat:

Hi! peste cateva zile este ziua prietenei mele cele mai bune.are 12 ani.nu stiu ce fel de cadou sa ii cumpar.nu prea cred ca vrea sa primeasca parfumur, flori, haine, etc[o cunosc ffff bine]. ii plac bijuteriile (alea mai ciudate). Help me! P. S.:Nu am nicio ideecrying

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai cumpara`i o bratara cu numele ei, sau dinaia ca o curea,. sau i`ai putea cumpara un lantisor cu jumatate de inimioara la tine si jumate la eahappy...Mai les ca ai precizat ca e prietena ta cea mai buna.Insa eu cred ca orice ii cumperi ii va placea, pentru ca il primeste din inima :*Stai linistita :8 NU te mai gandi la asta. Distractie placuta si "La Multi Ani" prietenei tale!:*

funda?love struck

| pitikaaaa a răspuns:

Pai cumparai o bratara de aia cu "tepi" sau o curea cu tinte
cercei mai trazniti (cu pene sau eu shtyu). Sau ai putea sa ii cumperi mai multe bratariwinking sunt niste bratari care costa 50 bani una si sunt superbe, ai putea sa ii iei mai multe bratari din acelea.Acum nu shtyu ce fel de stil are(emo, punk, rep.etc)ca sa iti zic.winking

| aquila_4553 a răspuns:

Pai eu zic sa ii iei o bratara de argint sau un lantisor.sau cum au aparut acum chestiile astea noi.si sa ii iei vreun set dar mai scump.sau mai multe bratari, mai multi cercei.etc.succeshappy

| Ana 13 a răspuns:

Buna! Ai spus ca ii plac bijuteriile. Ai putea sa-i cumperi un lantisor cu un fluturas, ursulet, inima.

http://fl1.shopmania.org/......885407.jpg

Ai putea sa-i cumperi si o bratara, sau niste cecei.
Eu cred ca-i va placea. Oricum gestul conteaza.
Sper ca te-am ajutat! :)