| FunkySmile a întrebat:

Hi sad. Se pare ca voi avea cel mai groaznic Paste sad. Mai toti prieteni au plecat din oras sad na ca e vacanta sad. Asa ca am ramas c-am singura, as fi iesit cu Alexandra dar are varicela, sau cu Deea sau Laura dar stau in afara Bucurestiului sad si tot asa. Deci ceva idei ce as putea face singura sad... fiindca singura prin parc de nebuna nu ma duc laughinglaughing, desi as avea nevoie de o iesire in are liber tongue.
Deci ceva idei sa treaca zilele astea mai repedebatting eyelashes. Alexandra ar vrea sa iasa din casa dar mai bine nu ca inca mai are varicela iar eu nu vreau sa ma molipsesc de la ea tongue laughing).
Peace kiss

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Depinde cati ani ai ca sa iti raspund la asta.

| FunkySmile explică:

15 ani :tongue

| 2222222222222222 a răspuns:

Pai ori te uiti pe la tv, iti iei un joc de pe net, sau pur si simplu iesi afara te plimbi si iti gasesti o ocupatie, fiind plictisita, ia telefonul si suna cu numer ascuns pe la cine apuci laughing cred ca o sa treaca timpul intr-un fel sau altulwinking