| DolceKiss a întrebat:

Hi.Toata lumea joaca acum un joc pe telefon unde cineva merge automat in fata si tu trebuie sa sari, sa te dai la stanga sau la dreapta pentru a lua bonusuri.Cum se numeste acest joc? Funda+vot pentru primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Stiu la ce te referi..Sunt o groaza, acum eu stiu doar de: Temple run 1 si 2 si Subway surf...Ori vezi si tu acestea merg pe Iphone, sau trebuie sa ai un anumit tip de andorid cu vizualizare HD. Cel putin la Subway Surf.Cat despre Temple run, e indeajuns sa ai Iphone cu rezolutie buna..mai sunt termeni acolo, care trebuiesc cititi... Sper ca te-am ajutat, funda?big grin

3 răspunsuri:
| AllePufulete a răspuns:

Se numeste "Temple Run" big grinwinking

| Rumi a răspuns:

Temple Run sau Subway Surf

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Multumesc pentru funda happy. Am incercat sa fie cat mai clar explicathappy.