| AlinaFilip99 a întrebat:

Hi TPU! Am nevoie de ajutor!
Vreau sa postez un filmulet pe youtube, dar nu stiu cum!
Am deja cont pe youtube!
Plz, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta!

| Dash a răspuns:

E simplu, tot ce ai de facut e sa dai click pe "upload" (butonul upload este chiar in partea dreapta la bara de cautare imediat dupa butonul browse).
Dupa ce ai dat click pe "upload" selectezi din computer fisierul video pe care vrei sa il incarci si astepti cateva minute dupa care gata.