| SongHyeRa a întrebat:

Hi TPU!^.^ am o intrebare eu sunt bruneta si vreau sa imi fac suvite roscate dar sa se vada bine ce sa folosesc :nuantator,fuxina, henna, spray, sau cu orice m-as face in afara de vopsea tot nu o sa se vada? stiti voi altcevathinking plzzzz dau fundita^.^la cea mai buna

Răspuns Câştigător
| Tiooo a răspuns:

Nuantator pooti folosi, henna nu pentru ca e cancerigena, spray-ul nu iese atat de bine si se duce foarte repede daca piepteni parul sau daca e cald curge, iar vopseaua e posibil sa nu iti prinda daca nu te decolorezi.
Si eu sunt bruneta si mi, am facut suvite si nu au prins ff binehappy
FUNDA?

1 răspuns:
| LollypopMe a răspuns:

Eu iti recomand spray-ul. E bun. Dai pe suvita speciala si in 2 minute ti se coloreaza.
Asa am facut si eu pentru suvite blonde. Dar atentie: daca vrei sa ai culoarea mai rezistenta, aplica in fiecare zi cate putin:
De exemplu:
Azi e sambata. aplici spray-ul.
Duminica dar cu un fas
luni cu un fas
marti cu un fas
miercuri cu un fas si tot asa