| RainOfColors a întrebat:

Hi , TPU! Am o problema...O prietena m-a intrebat daca as vrea sa merg cu ea si cu pofesoara ei de meditatii intr-o tabara. Problema e ca nu cunosc pe nimeni altcineva din acel grup in afara de colega mea... Parintii mei sunt de acord , problema pentru mine este ca e destul de departe. Mai intai se merge in Paris (cu avionul) si , din Paris in Londra (cu trenul) Pretul nu este foarte mare. Voi ati merge?

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

As merge cu siguranta! Cine nu si-ar dori sa ajunga la Paris si la Londra? Ia tabara asta ca pe o provocare, prietena ta te va ajuta sa-ti faci prieteni si sunt sigura ca te vei distra de minune!laughing

| wforweirdo a răspuns:

Normal că aş merge. Eu zic că e de ajuns dacă cunoşti o persoană. Cui îi pasă, o să te distrezi şi o să te împrieteneşti şi cu restul. Dacă nu, e bine şi aşa.