| Millis a întrebat:

Hi TPU! Ce mai faceti? Vreau sa va intreb daca stiti un metin super calumea in care cresti repede, faci bani multi, ai cal si iteme +9. Inafara de m2: United, CandyLongju, Tim, Uv! dau funda cel care are mai multe. PS sa nu fie pe hamachi. nu inteleg nimic :-p. b-b love struck :* big grin happy love struck love struck love struck

Răspuns Câştigător
| matei20 a răspuns:

Metin2 dinamik e super calumea ai lunara la magazin hwang clam si de toate yds si mai multe uita-te la primul videoclip de pe google e super asteapta pana la capat sa vezi ca pe la sfarsit arata si kingul funda?

4 răspunsuri:
| matei20 a răspuns:

Metin2 dinamik ti-am spus e super tare te rog funda?

| morion a răspuns:

Italongjumt2 e super tare in 1 ora jumate faci lv 80 bani faci super super repede ai la magazin otel direct +7 cu 6kk merita sa incerci daca vrei un cont de lv 87 dai baga in lista id meu geo_noua24 si mai vorbim

| Nick2012 a răspuns:

Http://dinamik.ro/mt2gs/
ăsta este siteul de la dinamik. Dacă vrei mai multe metine ia de aici: http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/index.php?do=votes&id=827

| Nick2012 a răspuns:

Şi metinu ăsta e fain: http://vipstyle-mt2.com/