| ColorGirl a întrebat:

Hi >TPUbig grin<
e adevarat ca Justin Bieber e gay?big grin
pentru ca am mai auzit...
si dace e adevarat...atunci de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Hahaha
nu este gay!
Lumea ii spune asa pentru ca probabil sunt gelosi pe succesul lui in cariera(si la fete)
si ca cica are voce de fata:/ au dedus din melodia baby... dar daca asta e voce de fata:-j http://www.youtube.com/watch?v=jON5yjNDM_U
unii ii mai spun asa pentru ca poarta haine mai mulate si din cauza frezei:-@

7 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nup nu este gay :p

Răspuns utilizator avertizat
| bxxt a răspuns:

Sincr nu cred.acum sincer au vazut ca este un copil si au n-au gasit alt motiv sa se lage de el. uita-te pe you tube.cica jb este un pedofil de 51 de ani.asta cum ti se pare? eu una nu cred tot ce apare pe net sau on reviste

| JBieber a răspuns:

Nu e gay... daca cauti pe youtube iti va da un video in cre arata ca el zice ca e...este o fraza taiata si editata

| justinmihaela a răspuns:

Ni-i adevarat si e fff dragut

| DenisaDenisuk a răspuns:

Cum sa fie gay daca-i innebunit de fete si masa nare ce sa se faca cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA e gay! A recunoscut azi dimineata! intr-un interviu! Da nu gasesc linkul crying