| KatherinePierce1864 a întrebat:

Hi TPU... km imi trimit poze de pe telefon pe calculator/laptop? P. S. Am samsung corby...pentru cel mai clar raspuns dau funda; x

Răspuns Câştigător
| BluePheonix95 a răspuns:

Si eu am Samsung corbytongue Eu folosesc cardul de memorie.Il bag intr-un adaptor si apoi in calculator.Se mai poate si prin bluetooth. Daca nu ai bluetooth la calculator [se numea bluesoleil sau asa ceva? nu mai stiu] trimite respectivele poze pe telefonul altcuiva, iar de acolo pe calculator/laptop.
Succes!winking

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Iti trebuie cablu de date.

| DonAnonymius a răspuns:

Prin cablul de date pe care ti l-au dat ei cu tot pachetul! daca nu iti recunoaste telefonul trebuie sa ai instalat Microsoft sync. ori prin blueteooth daca dispui de asa ceva.