| justme_2191 a întrebat:

Hi TPU ma puteti ajuta va rog frumos sunt in a opta si pana acum am 3 de 9 si un opt la istorie chiar azi am luat cel de-al treile 9 la romana 9, 25 offfffffffffffffffffffffffff si ma enerveaza mi-e frica nu stiu ma simt ciudat si anul trecut am mai luat note din astea dar nu ma carcaterizeaza acum eu tot ce caut este un imbold este nu stiu un gand care sa ma faca sa fiu invingibila sa pot sa lupt in continuare si nu de note este treba ci de ce se intempla din cauza noteleor ma fac sa ma simt asa de groaznic si ciudat si mai ceva azi la sport trebuia sa facem asprint exercititii si va spun ca eu fac foarte mult sort si o colega de-a mea ma invins o castigat si a zis macar pe tine sa te bat m-am simtit groaznic inferioara nu stiu si ea mie prietena buna si azi la romana ea o luat zece eu noua si ma enerveaza unele actiuni ale ei vreau atata imi doresc daca puteti sa imi dati voi niste sfatauri care daca ma fac cu totu si cu totu sa ma schimb din nou cum am fost eu cea luptatoare va multumesc din tot sufletul si va dau si o fundita.

1 răspuns:
| YoPolly a răspuns:

Incearca sa te iei la "intrecere" cu ea...sau cu cineva mai bun din clasa.Raspunde mai mult la ore...fii mai activa.