| byancaralu a întrebat:

Hi TPU! Stie careva pe ce site pot citi/downloada cartea "ingerul noptii" de becca fitzpatrick(in romana)? [funda]

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Pe internet sunt sigura ca nu se gaseste, pentru ca altfel, nimeni nu ar mai cumpara cartea.eu am citit-o pe prima, si iti spun ca am adorat-o.acum as vrea sa o cumpar si pe a doua:X:X:X

| ღChloeeღ a răspuns:

Te pot ajuta doar cu primul capitol :(

http://shaukisbookcase.wordpress.com/......la-litera/

| byancaralu explică:

Si eu am citit cartea deja-de la bibliotek-dar as vrea sa o recitesc iar sectia de unde o imprumutasem este indisponibila vara aceasta asa ca alta optiune nu am decat internetul