| chp a întrebat:

Hi TPU.
ziceti-mi si mie niste jocuri online sau care trebuie downloadate. orikre.
cele mai faine si mai multe au fundahappy

Răspuns Câştigător
| NicoNicolici a răspuns:

Eu stiu decat online:migo land,panfu,pandada,ourworld,lady popular,franktown rocks,Club penguin,secret builders,fantage europe,sherwood dugeon, club marian, Wooz World. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Ce zici de imvu? mi se pare ok sunt multi care il joaca si nu e cine stie ce dar eu am intalnit muuulte persoane calumea pe acolo unii chiar din orasul meu app e chat 3D

| alexwtzu a răspuns:

Ya joaca CRISYS 2
sau DEAD SPACE 2
cel mai fainutz e PROTOTYPE 1 sau 2