| elyyyybubblessss a întrebat:

HI! unde este Bluetooth la laptop.ca nu-l gasesc? dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Pai e in bara de stare in partea dreapta da-i pe sagetica si o sa-ti arate ori linii de retea (ca la tel ) sau o antena daca nu cumva e langa sageata putina mai la dreapta sau dai la all programs si cauta Bluetooth! (totul se petrece in windows 7 corect?)

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Depinde de laptop nu la mine de exemplu pe Toshiba e pe marginea din fata are un mic butonas care daca dai in lateral ai si bluetooth si wereles Bafta trebuie sa ai si tu ceva asemanator!