| ζøvع a întrebat:

HI! Vreau sa imi un video cu niste poze in miscare si cu muzica...cine ma poate ajuta sa imi spuna ce fel de program sa folosesc si care sa nu imi dea virusi, sa se descarce de pe google dar repede, mersi mult.
PS. daca aveti sa imi dati site-uri cu care sa lucrez, fara a mai descarca programul ar fi bine, mersi anticipat!
deci, mai bine dati site-uri decat programe de descarcat, dar daca stiti si program care e bun atn spuneti-mi-l!

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

Merge si cu Movie Maker pentru inceputwinking Probabil il ai instalat daca te uiti in start ---> programs ---> Windows Movie Maker.

1 răspuns:
| ζøvع explică:

Daca se poate sa imi si explicati ce trebuie sa fac big grin