| FallingInReverse a întrebat:

Hi:X

as vrea si eu niste status despre:
"o iubesc pentru ca..."

si sa continue cu cevawinking

funda; X

Răspuns Câştigător
| byutsaa a răspuns:

Bunaa...uite.asta pentru o prietenalove struck...Te iubesccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc. -pentru ca esti TU! -pentru ca ma iubesti!-pentru ca ma lasi sa te iubesc!-pentru ca rad cu tine!-pentru ca ai crezut in mine cand gaseam dificil sa cred eu in mine!-pentru ca ai spus ce am avut nevoie sa aud uneori, in loc de ceea ce doream sa aud!-pentru ca ai fost de partea mea. si m-ai facut sa vad lucrurile altfel! -pentru ca stii ca te poti baza pe mine si ma pot baza pe tine atunci cand avem nevoie! -pentru zilele in care mi-ai spus ca maine va fi bine si m-ai ajutat sa fac asta posibil! -pentru toate zilele in care m-am putut baza pe tine!-pentru ca nu m-ai dezamagit niciodata!-pentru ca ma acceptzi asa cum sunt!-pentru ca ma ascultzi cand am nevoie!-pentru ca ai incredere in mine!-pentru ca ma ridici atunci cand cad!-pentru ca esti mereu langa mine!-pentru ca esti prietena mea! -pentru ca nu ma dai pe nimic!-pentru ca nu te dau pe nimic!-pentru tot ce esti! -pentru tot ce ai facut pentru mine!-pentru ca m-ai iertat cand am gresit!-pentru ca mi-ai dat o sansa sa iti arat cum sunt! -pentru ca m-ai inteles mereu!-pentru ca ca EXISTI! ura1.-pentru ca esti tuu -pentru ca esti totul pentru mine-pentru ca esti tot timpul acolo cand am nevoie Pentru TOT.Te iubsc si nimeni no sa schimbe asta!

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

...ca-n prima zi big grin

| ZEU93 a răspuns:

Scuze nu fusesem atent cand am raspuns prima data sad
O iubesc pentru ca :
fara ea n-as fi eu,
cu ea ma simt cel mai bine,
e mereu langa mine fara sa-i cer asta,
nu pot fi trist cand sunt cu ea,
gandul ma duce la ea mereu,
e a mea,
e viata mea.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Ptr ca:
e intdeauna alaturi de mine
ma face sa zambesc
e nebuna mea
este langa mine la bine si la rau
e ea
ma face mereu sa zambesc
are mereu chef de caterinca
e ingerashu' mew
ma ajuta oricand am nevoie

| byutsaa a răspuns:

Iar asta pentru mamalove struck...~o IUBESC pentru ca mi-a dat viata ~o IUBESC pentru ca face parte din mine ~o IUBESC pentru ca m-a invatat sa fiu ceea ce sunt ~o IUBESC pentru ca are nebunia ei de-o clipa ~o IUBESC pentru ca ma face sa zambesc ~o IUBESC pentru ca are o voce frumoasa ~o IUBESC pentru ca are cei mai frumosi ochi din lume ~o IUBESC pentru ca datorita ei zambesc si sunt fericita ~o IUBESC pentru ca stie sa ma iubeasca ~o IUBESC pentru ca imi este cea mai buna prietena ~o IUBESC pentru ca si-ar da viata pentru mine ~o IUBESC pentru ca exista ~o IUBESC pentru ca e MAMA!