| Caniball a întrebat:

Hm. voi ce ziceti despre o fata care arata ca o emo dar asculta numai muzica lui Michael Jackson? S-o fi facut emo din cauza ca a murit MJ?straight faceSi-a inscriptionat literele,, MJ" pe mana cu lama x_x. Este colega mea si as vrea sa o ajut cu ceva. Sa nu mai fie asa inchisa.Pe mess vorbesc cu ea. ea vb numa de MJ. ce sa fac? cred ca imi place de ea. si as vrea sa o ajut!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a prostit de aia a ajuns asa iar tu trebuie sa o scoti din nou in lume. Incearca prin diverse metode de comunicatie.

| Crisis a răspuns:

E grav daca inainte sa moara Michael nu era fana. Acum, ca a murit [Dumnezeu sa-l ierte] toata lumea e fan Michel Jackson.
Nu-ti fa griji, o sa se sature sa fie depresiva.

| annna a răspuns:

Incearca sa stai mai mult ca ea, sa o faci sa iasa din aceasta stare

| Zenithf a răspuns:

Fa stanga'mprejur, eu nu mi-as pierde vremea cu o asemenea 'desteapta'. straight face

| mickyvally26 a răspuns:

Incearca sa ai o discutie cu ea intre4 ochi, nu doar pe mess, invit-o la un suc cu scopul de a o cunoaste mai bine.si in functie de trairile si sentimentele ei, vezi ce ai de facut.are si un inceput de depresie, asta-i clar.asta e adresa mea de mess. mickyvally24, dc vrei sa-mi ceri un sfat.Bafta!

| august a răspuns:

Cel mai mult conteaza cat de mult iti place de ea. Daca e doar un moft pentru ca pare inaccesibila, las-o balta ca e prea complicat. Fata are intr-adevar probleme, dar faptul ca vorbeste cu tine pe mess e un semn bun.Ptr a-si trata depresia cauzata de moartea lui MJ o poti indruma sa caute fani pe facebook,e o comunitate foarte mare si are cu cine discuta despre subiect fara sa "deranjeze". Insa daca iti place mult de ea si iti doresti o relatie,nu ai nici o sansa daca nu ii impartasesti pasiunea pentru MJ,nu spun sa fii fan, dar sa iti placa suficient incat sa nu te exaspereze discutiile despre el.Ea de prieteni are nevoie sigur, tu stii cata nevoie ai de prietenia ei.Multa bafta!

| jacksonqueen a răspuns:

Ce conteaza ca e fana Mj? intr-o relatie nu trebuie sa aveti gusturi comune.Mj a fost un cantaret mare.poate sa fie si manelista si rockeritza si ce o vrea gusturile nu se discuta daca ei ii place Mj asta nu este rau. poti sa fii orice fel de persoana happynu asta conteaza. oricum in interior este altfel, daca zici ca nu prea socializeaza incearca sa vorbiti cat mai mult fa`o sa rada stai pe langa ea, vezi tu thinking daca mica eu zic sa o lasi in pacewinking nu e varsta de iubiri happy depinde de ce varsta aiwinking