| Shake a întrebat:

Hmm. Help! Nu am inteles dc in Skins, tipu` ala l-a omorat pe Freddie straight face. Cine imi da cea mai buna explicatie, FUNDAwinking!

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Pooi,din moment ce nu sunt in stare de a raspude la intrebarea asa voi inventa ceva.Freddie erea un nenorocit si Tipu ala(app bun nume)vroia sa se razbune pentru ceea ce oamenii de zapada extraterestri mutanti si chiori iau facut familiei lui.Adica mai sti episodul ala cand Freddie a murit si din el au iesit oameni de zapada despre care tiam vorbit? Si Nerokz, fratele lui geaman malefic la loat de acolo si la mancat si s-a intalnit cu Ion Pulancur de la 4 si au planuit sa se razbune pe tipu ala care ia omorat pe amandoi si filmul ar trebui sa se termine.Da nu se va intampla pentru ca asa zic eu. Appropo oameni de zapada sau transformat in microroboti limbisti clonati,clerici,satanisti,clone ale lu' MJ,puscariasi evadati,profesori de mate,betivi,masini misto, cocalari, si in garsoniere jegoase in care locuiesc 20 de persoane pe un pat si sau dus sa se razbune pe tipu ala care isi facea laba la o poza cu fantomele din casa de cioara pardon, din ceara.Defapt ereau 2 prosti care puneau oamenii sa fie statuete de cioara... ceara defapt.Despre ce vorbeam? Aaaa despre tipu ala.Asa si tipu ala era un rus commando care a fost in armata rusilor si omora inamicii cu arme, ma refer ca arunca cu gloante si ak47 in ei si ii omora.Asa si au mers dupa el. Minunea erea ca avea popicorn si ketchycup in buzunarele de la colanti lui rupti in bucati pe care ii purta din razboi.Asa...si au intrat peste el si au inceput sa dea in el cu tot ce au gasit prin casa adica cutite topoare gloante topoare prezervative innodate umplute si folosite, sobolani morti si imputiti si putreziti de 10 ani si alte deastea.Saracu Tipu ala erea prins si i-a venit sa stranute.Atunci a stranutat si s-a intamplat ca in vidu asta http://www.youtube.com/watch?v=H91rPIq2mN4.Asa ia omorat si Fat Prost si Handicapat si Idiot si Bou si Urat si CineStieCeSaMaiZicaDeMasaSiTotNeamuLuiDeRegiProstiSiAlteAlea a salvato pe Printesa CuvelorIeftine de la dragonul ViolatorCriminalNenorocit si au trait fericiti pana Fat Idiot si Bou si Urat si CineStieCeSaMaiZicaDeMasaSiTotNeamuLuiDeRegiProstiSiAlteAlea a loat sifilis si SIDA de la printesa

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Sper ca ti-a placut explicatia, daca ti-a placut da-mi o fundita, daca nu ti-a placut...da-mi fundita si injurama pe privat