| Annie a întrebat:

Hmmm am si eu o intrebare. Voi credeti ca Robert Pattinson si Kristen Stewart sunt impreuna si in viata de zi cu zi nu numai in filmul Twilight? se cunoase cand joaca ca exista ceva intre ei...thinking voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Hmmm mie cel putin, imi place foarte mult cum joaca si le sta foarte bine atat pe scena cat si in viata de zi cu zi.E decizia lor, dar din punctul meu de vedere formeaza un cuplu foarte reusit pe scena.

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Au recunoscut ca sunt impreuna si in fata presei au fost impreuna la mare sh locuiesc in aceeasi casa sh app se casatoresc in decembrie

in caz ca nu stiai

sper ca te-am ajutat

| Șâret a răspuns:

Ăăă...de ce naiba m-ar interesa? happy

| puffika a răspuns:

Tin minte ca am citit intr-o revista nu stiu care ca ar fi impruna si ca s-au sarutat in public.
Le sta bine impreuna iar ea e foparte draguta, e actrita mea preferata.

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Da sunt impreuna si in realitate, s`au si casatorit chiar.
Poti sa cauti si pe net sa vezi ca asa e.

| JustForU a răspuns:

Da, se cunoaste...si chiar sunt casatoriti in viata reala! Am citit intr-o revista!

| Capriciosa a răspuns:

Da ei sunt impreuna si in viata de zi cu zi.Se zvoneste si ca se vor casatori.

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Pai! DAA! este oficial ca e ceva intre ei...au spus la TV si cand au castigat premiile MTV! sunt iubiti...love strucklove struck