| bymhyt a întrebat:

Hristos a inviat, am cunoscut o fata pe internet de o saptamana dar eu sunt din Timisoara iar fata din teleorman, eu o plac si si ea ma place dar cand ai zic sa vorbim la telefon (mi-a dat numarul) zice ca nu o lasa parintii ea are 17 ani credeti ca are vreo sansa relatia noastra? si de ce credeti ca nu vrea sa vorbim la telefon sa fie adevarata faza cu parinti?

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Intre mine si iubitul meu erau 500 km. Deci da! Daca o faci sa se mai deschida fata de tine si sa iti demonstreze ca si ea isi doreste asta!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil, dar eu zic sa-ti vezi de treaba ta ca Timisoara e mare si poti sa-ti gasesti o fata acolo.
Ce relatie sa ai daca nici sa vorbeasca nu vrea/poate.
Imi cam miroase ca-si bate joc, ori chiar are niste parinti foarte stricti.

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta nu.Probabil este prea timida sau are vreun complex legat de vocea ei, sau doar rade de tine sau te minte in legatura cu ceva.Sa fim seriosi, de cand iti interzic parintii si mai ales de unde stiu ei cu cine vorbesti tu la telefon happy

| bymhyt explică (pentru WaterDrop):

Aha mersi de sfat, cred ca e mai rușinoasă deoarece a zis ca nici Facebook nu are!

| bymhyt explică:

Cred ca e mai rușinoasă deoarece azis ca nu are nici Facebook nu are și nu a avut nici un prieten pana acum și ami tot zice ca ea nu o sa aibă niciodată vreun prieten și ca nimănui nu-i pasa de ea! Ansa mie chiar ami place de ea așa cum e în ciuda distantei!