| IrinelRaducan a întrebat:

Http://strawpoll.me/3088001 VOI CE CREDETI?
Rapperii/Rockkeri sau ceilalti sunt mai inteligenti? Votati va rog sa vad ce gandeste Romania :)

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Aici nu suntem la vot au trecut alegerile a iesit un presedinte care lau votat care nu. Eventual sa ne dam cu parerea in primul rand depinde de om nu conteaza ce gen canta de ex rapperi toti copii as cu repu ca au fullchepu nu stiu daca am scris bine dar ma corectezi tu, am si eu unu dar nu al port, rapperi canta exact ce vor si cum vor mai mult despre viata lor traita in copilarie, cu preteni famili si o transpun intr-o melodie.Ei nu sunt mai inteligenti noi doar i ridicam in slavi sunt si eii oameni ca noi toti.Si sa nu crezi ca toata Romania intra aici si sa comenteze intrebarea ta uni nau internet alti nu au PC.

1 răspuns:
| Raluu21 a răspuns:

Muzica pe care o asculti nu te face mai inteligent, conteaza caracterul in primul rand iar inteligenta nu este influentata de niste melodii :*