| TVPC a întrebat:

Http://www.gluweb.com/tv/

Mii de Canale TV, Radiouri si Filme Nationale si Internationale pe Calculator! Exista ceva asemanator pe piata?

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariusmac85 a răspuns:

Nici eu nu cred ca exista desi mai e si TV WAVE.Eu pe Acela il foloseam pana sa aud de GLUWEB insa de la un timp scartaie face figure. unii spun ca ar fi de la sopcast insa pe gluweb merge Deci pe deplin GLUWEB e cel mai bun (Y) ideal ar fi daca ar face si varianta pentru mobil cum are tv wave, ar fi cel mai tare cel care a creat gluweb (Y) eu am recomandat la multi gluweb e cel mai tare (Y) are de toate plus ca are si un soft cu jocuri si un soft cu dictionary (Y) un translator global (Y)

| PAUL_3168 a răspuns:

Ce raspund?

| PAUL_3168 a răspuns:

NU exista!

| PAUL_3168 a răspuns:

NU este!

| Nechiforeasa_Bogdan_1979 a răspuns:

Nu stiu sa fie ceva asemanator

| Nechiforeasa_Bogdan_1979 a răspuns:

Nu stiu sa existge ceva asemanator pe piata

| Simona_Cirlan_1968 a răspuns:

Tvron.net

| Ionut_Fagi_1981 a răspuns:

Nu

| Turcu_Marius_1997 a răspuns:

Nu cred

| Dunca_Marius_1980 a răspuns:

Bun

| Soleil_Nick_1928 a răspuns:

Nu

| Ionela_Cervinschi_1980 a răspuns:

Nu cred

| Fugaru_Cosmina_1980 a răspuns:

Nu cred

| Cristea_Marian_1960 a răspuns:

Nu am văzut