| SweetMinion a răspuns:

Ai putea face propozitile(nu dialogul, descrierea s.a.m.d) mai lungi putin.Plot-ul e super.Incearca sa folosesi mai putin dialog, si mai multa descriere.In rest, repet, totul e super ok :*

| Giulia97Anna explică (pentru SweetMinion):

Mersii big grin :* La asta ma gandeam si eu.Nu prea ma pricep la descrieri dar o sa incerc.

| SweetMinion a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Cu placinte. Noroc la scris si sper sa devii tot mai buna la descriere,tot ce trebuie sa faci e sa exersezi, inainte sa scrii pe site, scrie mai intai pe un caiet, ajuta sa stii(asta vine de la cineva care scrie si povesti si versuri musicale). Inca odata, noroc la scris :*

| Giulia97Anna explică (pentru SweetMinion):

Mersi dar eu chiar scriu pe caiet.Doar ca trebuie sa adaug mai multa descriere.