| Aleqa a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=3bWHGS8tuVQ
Cine imi spune genul de muzica din melodia asta sau imi da melodii asemanatoare, are funda!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Aleqa explică (pentru Th3eo):

Vreau cat mai multe, pentru ca genul asta de melodii ma calmeaza. E rock, sunt sigura. Pentru ca ador rockul. De asta vreau multe, foarte multe. Iti promit o funda mare si pentru primele, daca mi-ai putea da si mai multe ar fi si mai bine!

| Th3eo a răspuns (pentru Aleqa):

Cu cea mai mare placere iti mai dau, insa nu pentru faptul ca primesc funda ci pentru ca si mie imi place foarte mult acest gen de muzica si imi face placere sa discut despre muzica

| Aleqa explică (pentru Th3eo):

Daca vroiai funda, probabil in loc de "daca mai vrei, anunta-ma", ziceai "funda plsss", deci, stiu ca nu vrei asa mult funda aia chiar daca o sa o primesti. Multumesc de ajutor:*. Chiar am nevoie de melodii de genul asta acum pentru ca ma doare capul foarte tare si imediat cum ascult din ce in ce mai multe imi trece durerea...

| Th3eo a răspuns (pentru Th3eo):

Asculta-le pe toate ca sunt foarte frumoase!

| Aleqa explică (pentru Th3eo):

Multumesc din tot sufletuul! Raman datoare puppy dog eyes

| Th3eo a răspuns (pentru Aleqa):

Nu ai pentru ce! Daca mai ai nevoie vreodata de muzica, anunta-ma ca iti dau cu mare placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta owl city

| Paul_Suciu_1995 a răspuns:

Genul asta de muzică este muzica la care ai nevoie de o pereche de căşti bune exemplu beats audio si de o pernă mare în care să te tolanesti.....ascultând muzica asta trebuie să te descarci şi să te simti în largul tău fredonand.