| ViVi a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=gKRO8LN4MNM
ce parere aveti?
eu cred ca e o melodie superba si celion dion are o voce frumoasa
:) pe langa michael jackson

Răspuns Câştigător
| cosolovschi a răspuns:

Piesa e foarte buna pot so ascult zile intregi si filmul e super este damui si Titanic2 vrau sa-l vad mai repede

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Celion Dion are o voce superba, nu ma mai satur sa o ascult...

| Antrax a răspuns:

Mishto

| Pepper9 a răspuns:

Este foarte frumoasa si profunda! Eu ascultam melodia asta cand eram suparata pe o colega big grin.

| mikki a răspuns:

Celin Dion are o voce frumoasa... dar nu-l intrece pe Michael:X:X:X