| Cuuukii a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ Justin Bieber nu traieste, si nu a trait nici odata! Era un fals de 51 de ani! Justin bieber e pedofil

11 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

MAMA :O nu se poate ratatul e unu de 51 de ani imposibil da as vrea sa fie si sper pentru ca justin e cel mai mare idiot big grin

| x4z5 a răspuns:

Apropo, daca ala are 51 de ani, de unde are vocea aia?

| evelyna_1193 a răspuns:

Hahahalaughing)laughinglaughingnu cred. e un falshappy

| TheHGlife a răspuns:

Ce playback facelaughing ala oricum cred ca JB nu e fals doar ca are prea multe aere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolipop esti cea mai mare vaca de pe pamantphbbbbt... te duci dracu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. e un trucaj ca toate celewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai inteligentilor. uitati-va la emblema emisiunii ca nu-i CNN e ONN... ceva cu onion.am cautat pe net si e un fel de parodie CNN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi adevarat s-ar face cercetari despre el si totusi poate fi adevarat dar daca este ce se va intampla cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! justin e cel mai frumos si mai talentat baiat! nu e adevarat ce au scos despre el...totul e o farsa, pentru ca au ciuda pe el!

| Mishee a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cred ca este doar un falshappy Nu imi place Justin si nu imi va placea dar totusi, nu cred ca este adevarathappy

| Mishee a răspuns:

Apropo, pedofil inseamna un om in toata firea care se indragosteste de fete micutehappy Nu descopar sensul lui aici big grin