| Strify a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=TIDsKugELf0&feature=relat ed va place eu o ador imi vine sa dansez si eu :((=))

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Vai saraca laughingrolling on the floor total, jumate din ea e trucata...:-J

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super-baba...

| Mwhahahaa a răspuns:

Faci ce vrei, fiecare face ce vreahappy
So, danseaza devil

| antonius74 a răspuns:

Varsta e o stare de spirit laughing
Ar trebui sa ne bucuram ca se mai poate misca asa la varsta ei si sa o incurajam sa continue happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai daca se mai poate misca asa la varsta ei...atunci e foarte bine....altele nu mai pot de durere de spate sau de picioarebig grinhappy