| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.facebook.com/andrei.alup.54
Pot afla al cui este acest Facebook fals?!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se parea ca nu-i chiar atat de fals pe cat crezi tu, odata ce are deja 86 de prieteni.
Si nu poti afla al cui este, fiindca nu lucrezi la administratia facebookului.

| LPCTSTR a răspuns:

Exceptand intrebarea simpla a utilizatorului iar sub simpla nerozie a posesorului sa se dea de gol, nu poti. Crezi ca daca puteai, nu erau pana acum debili care sa scorneasca in vietile oamenilor si dupa sa-i ameninte?
Creeaza si tu mai multe sinapse, te rog, inainte sa pui astfel de intrebari.

| Justme12344321 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Tocmai faptului ca amentita, de aia intrebam... happy