| ZiZan a întrebat:

Https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/lg-l70-negru stie cineva despre aceasta oferta? trebuie sa platesc la magazin ceva? si daca da, cam ce suma? :-?

1 răspuns:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este cu 9€ dar ei te obliga sa-ti faci abonament cu ei 2 ani cu Smart 13, care costa 13€ in fiecare luna. Daca te gandesti, nu prea castigi nimic, doar ca iti dau telefonul cu 9€ acum chiar daca dupa aia va trebui sa platesti in fiecare luna un abonament obligat.