| AnonymousSSR a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=L4UyrdWnHrA Se spune ca acest videoclip este real....chiar foarte real! S-a întâmplat imediat după incidentul OZN de la Roswell! Vizionare plăcuta!

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

E real ca salariul meu de 1000000 de ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de interesant!
Dar de ce ar vorbi despre viitor? Asta ar putea influenta prezentul
Si ce a facut la sfarsit? L-a omorat pe cel ce filma?

| AnonymousSSR explică (pentru anonim_4396):

Nu se știe nimic despre asta, cert este ca nu suntem singuri într-un Multi-vers... Ceva exista, sunt șanse de 98% poate mai ceva decât Dumnezeu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousSSR):

Dar cum naiba de e un film furat de la NASA pe net? Era Youtube inchis de mult din cauza la video-ul ala

| AnonymousSSR explică (pentru anonim_4396):

Pe aia de la NASA ii doar-n p*** de ce zice Planeta, si se caca pe noi oricând, poate ne-au iertat, oricum e in TOP videoclipul big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousSSR):

Extraterestrul ala e un insectoid dupa aspect