| Byb2001 a întrebat:

Husa de cauciuc sau transparenta de silicon care e mai bună pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Buna! Silicon. Dar depinde de calitatea acestuia. Eu am husa din Silicon exterior, înăuntru e un material moale pentru a nu zgâriat telefonul. Pe orice suprafața pun telefonul, nu aluneca din cauza calității siliconului. Deci in concluzie Silicon, dar caută ceva mai calitativ.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cea de cauciuc ajuta cu mult mai bine la impact, deci, daca esti o persoana mai neindemanatica careia ii scapa telefonul des, chiar daca NU il tine in mana, ti-o recomand pe cea de cauciuc, iar daca iti scapa din mana, pe cea de silicon, siliconul se prinde bine de piele. Am avut eu husa de cauciuc, dar nu luata dupa anumite criterii, pur si simplu si am fost multumit.

| Sofer a răspuns:

Eu am din cauciuc transparenta și e ok.

| gelu1970 a răspuns:

Silicon = c..ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti permiti mergi pe una din piele naturala sau alcantara.

| lore9384 a răspuns:

Eu consider ca husa de cauciuc e mult mai calitativa.Cea de silicon se ingalbeneste in timp, oricat de calitativa ar fi.