| MihaiAngel a întrebat:

HY...am o problema...in ultima perioada m-am inaltat foarte mult...si din pacate am slabit la fel de mult, si nu mai reusesc sa ma ingrassadsad...imi poate spune cineva ce pot sa facstraight face

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E o problema normala (daca nu ai 30 de ani sa zicemhee hee ) Cu varsta o sa doresti sa ai silueta de acum. Fa-ti repede o poza. Lasand gluma la o parte incearca sa mananci mai consistent, mierea de albine si vitamina C ti-ar putea creste pofta de mancare.
Succes!winking

| valy a răspuns:

Lasa mai...ca e sper bine. femeile inalte sunt apreciate de barbati si faptul cu slabit nu e nici o problema.altele se chinuie sa slabeasca. tu vrei sa te ingrasi.im da ciudat.

| StilSanatos a răspuns:

Cum ai reusit sa te inalti? daca esti baiat mai renunta la sport, manank mai multe dulciuri, cicolata seara tarziu, etc, dar nu in exces, gandeste-te si la sanatate,

| dada a răspuns:

Numai eu nu cresc cryingcrying

poate suna aiurea. da nu stiu ce sa sp. mananca mai mult

| MihaiAngel explică:

hee hee...sunt baiat...si am 14 anistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E totuşi normal, zi mersi că nu eşti obez cum sunt alţii, dar totuşi nu e bine nici să fii aşchiuţă. Nu prea mă pricep eu la nutriţie să pot să îţi dau un sfat, dar uite un regim
http://www.sepoarta.ro/Articole/regim-de-ingrasare.html
şi asta te poate ajuta
http://www.topsanatate.ro/articol/dieta-de-ingrasare-20310-all-post.html