| 123ddz a întrebat:

Hye, TPU mi-ai facut blog la blogspot dar cum se folosestelaughinglaughing
spuneti-mi va rog cum se procedeaza tot pentru nu stiu nimic si as vrea desing cred ca stiti la ca ma refer

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

În primul rând, trebuie să fii logat în contul tău pe www.blogger.com
După asta, mergi pe blogul tău şi sus ai o bară: Urmăriţi
Distribuiţi
Raportaţi un abuz
Următorul blog»
id-ulpecareestefacutblogul@yahoo.com
Postare nouă
Design
Deconectaţi-vă
Aici dai la design. Îţi va apărea pagina de unde poţi să adaugi obiecte gadget. Poţi da la Pagina de design a şabloanelor, unde poţi schimba imaginea de fundal, şablonul, poţi ajusta lăţimile şi culorile titlului, textului etc.
Dacă ai alte întrebări, îmi poţi da un mesaj privat.
http://pumpkinpie94.blogspot.com/