| Mwhahahaa a întrebat:

I'am sadsad De ce? Pentru ca sora mea iese afara cu prietenul, si cu inca o prietena...Si pe mine nu vrea sa ma iacrying Ce sa fac ca sa o conving sa ma ia? Apropo, pr ei cand ma vede vorbeste cu mine, si ma cunosc cu el desul de bine, si ii face placere cand vin si eu:X Vreau sa ma duuuccrying Ce trebuie' sa fac s-o conving?big grin

8 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vorbeste cu ea. POate ca ii este teama ca le vei spune parintilor tot ceea ce face ea, chestiune care nu o avantajeaza.

| MM a răspuns:

Ai vorbit cu ea, ai intrebat-o motivul? Daca esti mai mica decat ei, poate e si asta un motiv, nu stiu. Pe de alta parte, daca iesea doar ea cu prietenul, prezenta ta nu-si avea rostul, trebuia sa-i intelegi, dar asa, spui ca mai iese si o prietena... Vorbeste cu sora ta.

| Raiden a răspuns:

Buna.
rolling on the floor.
Sa o rogi frumos.
Sa fii foarte umila in fata eibig grin
Si tine minte, cei din urma vor fi cei dintai.
Pa-Pa.

| den a răspuns:

Hmm. daca e prea mare diferenta de varsta trebuie sa o intelegi... daca nu zii si u ca esti sora ei si vrei sa iesi...cred ca e putin geloasa pe uhee hee

| franceska a răspuns:

Nu stiu daca ar fi ceva ceea ce va face sa se razgandeasca, probabil vrea sa se simta intre prieteni si poate pe tine nu te considera...incearca sa uiti de prietenul ei ca iti cam sar ochii dupa el...si cauta sa te bagi in o alta gasca pentru ca in felul asta te vei simti si singur/a.

| MihaiAngel a răspuns:

NightZone acu depinde ce varsta ai u si ce varsta are sora ta...(eu am si un frate mai mic si o sora mai mare)...si bineinteles nu mi-ar comvenii cand ies in oras cu baietii sau cu prietena sa ii iau cu mine...asa ca trebuie sa o intelegi si u pe eawinking...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o poti convinge, cred ca este geloasa pe tine, daca prietenului ei ii place cand mergi si tu cu ei, chiar daca nu are motive. Daca nu se indeparteaza mult de casa, poti mai tarziu sa iesi si tu si sa ii intalnesti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i sa te ia si pe tine dar pomitei ca nu vei spune nimic si tu citi ani ai