| Seby88 a întrebat:

I-am scris unei fete pe messenger acum o lună dar ea a dat seen.Credeți că dacă incerc să-i mai scriu acum o să-mi răspundă?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| S8N a răspuns:

Problema nu e legată de fata specifică.
Faptul că încerci să îi iei atenția unei fete care nici măcar nu vrea să vorbească cu tine pentru o lună întreagă înseamnă că ești într-o poziție disperată.
Recomandarea mea sinceră e să uiți de fata asta și să te fixezi pe altele. Și mă refer la plural, adică mai mult de una. Știm amândoi că tu meriți mai mult decât o fată căruia nu îi pasă de tine. Ești tânăr, distrează-te. Nu te măriți curând.
Dacă nu îți iese cu una încerci cu alta, soarta. Până la urmă vei reuși.
Dacă ai întrebări despre răspuns, poți da răspuns direct sau mesaj privat. Mult noroc!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici o sansa

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ți-a răspuns prima dată ce te face să crezi că îți va răspunde acum?

| ancaval a răspuns:

Dacă nu răspunde...e clar!

| alexalx1234 a răspuns:

Nu ii mai scrie. Daca in poza ta nu apari cu un BMW si cu un iPhone 11 in mana nu o sa iti raspunda niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da doua parale pe tine, nu meriti nici macar sa-ti raspunda. Foarte multe fac asa. Doar a vazut mesajul si atat. Nu ii pasa. Nu umbla dupa cine nu te cauta inapoi, iti pierzi vremea. Daca ea depune 0 efort in a vorbi cu tine atunci trebuie sa-ti vezi de viata.

| Reghqen a răspuns:

Nu-i mai scrie, nu te vrea, nu ești tipul ei sau pur și simplu s-a lăsat recent și nu mai are chef de niciun băiat deocamdată.
Scrie la altele, dar mai bine ar fi să te bagi în seamă în realitate cu ele!

| alexalx1234 a răspuns (pentru Reghqen):

La tine a mers sa bagi fetele in seama in realitate?

| Reghqen a răspuns (pentru alexalx1234):

Da am avut câteva relații, le-am cunoscut în realitate, pe internet multe sunt dive și dure în realitate majoritatea nu sunt așa

| alexalx1234 a răspuns (pentru Reghqen):

Esti din Constanta?

| Reghqen a răspuns (pentru alexalx1234):

Da dar stau în IT acum

| alexalx1234 a răspuns (pentru Reghqen):

Și în ce zone ale Constanței ai găsit fete ok? Eu am dat doar de tâmpite fițoase

| Reghqen a răspuns (pentru alexalx1234):

În IT am găsit nu în Constanța, sunt de ceva timp aici și am avut două relații, amândouă erau românce, cu una am stat aproape un an și cu cealaltă 4 luni laughing
Ultima a fost cu o italiancă cu care am stat 2 luni cam așa, mai bine fiecare cu naționalitatea sa.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Reghqen):

Am înțeles. Deci în Constanța e imposibil

| Reghqen a răspuns (pentru alexalx1234):

Imposibil nu e nimic, trebuie să cauți bine

| alexalx1234 a răspuns (pentru Reghqen):

Unde sa mai caut? Ca deja m-am saturat

Răspuns utilizator avertizat