| Carina2 a întrebat:

I don't think they realize how sleepless nights can affect you or how overthinking slowly kills you.I don't think they know how it can turn your mind into thoughts you wish weren't yours.
ce inseamna/

3 răspunsuri:
| AlexandraCris a răspuns:

Foloseşti Google? Uite link: (poţi traduce orice)
https://translate.google.ro/#ro/en/

| MadRaven a răspuns:

Nu cred că ei realizează cum nopţile fără somn te pot afecta pe tine sau cum gânditul prea mult te ucide încet. Nu cred că ştiu cum îţi poate adânci mintea în gânduri care îţi doreşti să nu fi fost ale tale.
Aşa se traduce. Nu am tradus cuvânt cu cuvânt, le-am tradus după sensul lor.
Numai bine! (:

| SabbyNightShadow a răspuns:

Nu cred ca ei realizeaza cum te pot afecta noptiile nedormite sau cum ganditul exagerat te ucide incet. Nu cred ca ei stiu cum asta pote sa-ti intoarca mintea in ganduri care iti doresti sa nu fi fost ale tale :3