| LoveForShania a întrebat:

I stiu cuiva parola,deci conversatiile i le pot citi, dar voice-call-urile i le pot asculta?

5 răspunsuri:
| guardian18angel a răspuns:

In momentul in care ai parola si ID-ul cuiva de... orice, practic detii contul respectiv si poti face absolut orice face si el, desi... nu-ti recomand sa faci asta pentru ca la un moment dat o sa-l pierzi ca si prieten.

Daca nu e prieten, in schimb, pe riscul tau happy

| LoveForShania explică (pentru guardian18angel):

Ha?
Intrebarea mea e daca ii pot asculta voice-call-urile, respectiv conversatiile audio, daca nu stii la ce ma refer.
Nici de cum daca il pierd sau nu.

| guardian18angel a răspuns (pentru LoveForShania):

Si ti-am raspuns. Daca ai parola, practic poti face tot ce face si posesorul... contului respectiv sau ce are... happy

| LoveForShania explică (pentru guardian18angel):

Bai straight face
Si cum fac asta?

| guardian18angel a răspuns (pentru LoveForShania):

"I stiu cuiva parola, deci conversatiile i le pot citi, dar voice-call-urile i le pot asculta?"

Asta era intrebarea ta.

Stii cate programe sunt care folosesc conversatii si voice calls? Si necesita parole? N-ai specificat... n-am cum sa zic pana nu-mi spui happy eventual iti zic maine, dupa somn, sa lasi detalii aici si iti voi explica. Noapte faina!