| Yoana_Ioana_Roxana_1996 a întrebat:

Ia spuneti dragilor ce veti face vara acesta?

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Pai..in primul rand i-am promis bunicii ca stau la ea cateva zile.O sa-i fac o vizita mai lunga si matusii...
O sa stau la munte aproape 2 saptamani, o sa mai merg la plaja de cateva ori si in Finlanda.

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Acasa la calculator...the best

| ShadowGhost a răspuns:

Pai eu o sa merg la mare si in tabara.Binenteles ca si la munte iar restul timpului cu prieteni, prin mall, parc, acasa.

| Yoana_Ioana_Roxana_1996 explică:

Eu o sa fiu plecata mai toata vara, la bunica, matusa, dar poate voi merge si in vacanta pe undeva.Bineinteles ca ma voi acupa si de scoala, voi citi.