| elena123_2418 a întrebat:

Id lu tutu adrian original

funda 3 ani+vot 2 ani

facebook, hi5, id toate originale.winking

11 răspunsuri:
| Nesquik_8060 a răspuns:

Tutu Adrian nu mai are id de messenger. A anuntat acest lucru si pe facebook
http://www.facebook.com/LittleSheanOfficial
[p.s: Dai copy\paste daca nu-ti apare albastru]
este cel mai oficial posibil facebook a lui Tutu Adrian

| Bya_6882 a răspuns:

Id...sunt multe id`uri care cica"sunt ale lui"laughing

dar a anuntat pe fb ca nu are idbig grin
are hi5 sh fb dar nu poth sa ti`l dau asa in public daca il vrei lasa`mi un msg ceva si iti dau eu originale krdlaughing))

| barbiemicuta a răspuns:

Bai iti dau eu id... a.tzutzu52

| codruta_8167 a răspuns:

Eu il am id lui de messenger ...si poate nu ma credeti. Eu i-am zis lui '' unele fete sunt in stare sa isi dea in cap pentru id tau de msg '' adrian: ''eeee inainte sa apar la romaniiautalent nimeni nu era interesat de mine'' sad

| Miree a răspuns:

Daca zici ca il ai, nu ni`l dais i noubatting eyelashesblushingrolling on the floor

| Flory200 a răspuns:

Hi5-ul este:http://www.hi5.com/friend/p299275820--tutu%2Bady--html
facebook:http://www.facebook.com/LittleSheanOfficial

Si...id nu are momentan...dar intr-un interviu a spus ca in curand o sa-si faca unul si o sa anunte asta pepegina lui de facebook.
;)Sper ca te-am ajutat:D

| deadmantaker a răspuns:

Bah...daca vreti sa stiti idul lui de mess dati add la culio_radu_ronaldo

| ioana01_5849 a răspuns:

Are este little.shean19 eu il am si el este daca ma credeti ii bine daca nu iar ii bine ca nu are multa lume pe cap.

| ioana01_5849 a răspuns:

Hi5 nu are