| Lexy_8521 a întrebat:

Ideei de un nick, ma numesc bianca(bya) dar nu as vrea un nici in care sa fie numele meu ...as dori ideei de nick-uri ca :smile in the dark sau ceva mai dark, mai artistic. daca puteti sa gasiti un nick care il pot folosi si in viata reala nu doar pe net. dau fundita >:

Răspuns Câştigător
| OneGirl_8151 a răspuns:

Biencss, xoxo, picss, DeeDee, Chent, Flanys, Dorseea, Millcss, Pucca, Rucss, Ruca, Honware, Kitty, kikcss, Pierce cam atat tongue si iti dau si cu semne daca vrei, ๒เєภςรร, ץ๏ץ๏, קเςรร, ๔єє๔єє, ςђєภt, Ŧlคภאร, ๔๏гรєєค, ๓เllςรร, קยςςค, гยςรร, гยςค, ђ๏ภฬคгє, кเttא, кเкςรร, קเєгςє sau asa:вιєη¢ѕѕ, χσχσ, ρι¢ѕѕ,∂єє∂єє,¢нєηт, ƒℓαηуѕ,∂σяѕєєα, мιℓℓ¢ѕѕ, ρυ¢¢α, яυ¢ѕѕ, яυ¢α, нσηωαяє, кιтту, кιк¢ѕѕ, ριєя¢є sper ca ti-am fost de folos, fundita te rog?puppy dog eyes

1 răspuns:
| RoRoxana a răspuns:

Ce zici De : ♫ яєα zσzσlє cu ciσkσlαтα ƒєтıтzα ∂є ¢αятιєя ♫