| Andreeaaa555 a întrebat:

Idei de cadouri frumoase de majorat pentru cea mai buna prietena? Si ceva semnificativ..nu haine, parfumuri, rame sau de astea. Ceva foarte placut si sa impresioneze

Răspuns Apreciat de Editori
| LexaEAG a răspuns:

Poti sa faci 18 biletele pe care sa scrii 18 motive pentru care o iubesti, sau poti scrie 18 calitati pe care le detine, sau poti scrie 18 momente de neuitat alaturi de ea. Dupa ce faci cele 18 biletele le rulezi si le pui intr-un saculet pentru bijuterii, sau o cutiuta frumoasa.Pe o hartie mai mare ii poti scrie o scrisoare in care sa o caracterizezi, sa o faci sa se vada pe sine prin ochii tai.E un cadou pe care o sa-l pretuiasca cu siguranta.Eu i-am facut acest cadou prietenei mele cele mai bune acum trei ani, iar acum o saptamana am recitit toate biletele impreuna. Poti face mai multe biletele daca doresti.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

O masina, o excursie in starinatate....sunt ceva foarte placut si categoric o vor impersiona.