| wazza a întrebat:

Idei de cadouri ieftine pentru un baiat de 17 ani? Saau macar dati-mi site-uri de accesori/haine/lucruri pentru barbati, sau magazine din mall unde as putea gasi ceva dragut. Poate imi puteti da idei din experientele voastre, baieti ce ati primit, fetelor ce ati dat. Funda

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Daca il cunosti destul de bine si stii la ce seriale se uita sau ce lucruri ii plac atunci poti sa-i faci un mousepad sau o cana personalizata.

De exemplu daca se uita la Game of Thrones poti sa-i iei o cana cu "Winter is coming".

Daca esti fata *si esti impreuna cu el* atunci poti sa faci un album cu poze.
Eu primesc de obicei bani sau haine.
Am mai primit ceasuri, mousepad, mouse...

Oricum nu iti recomand ceasuri sau mouse caci sunt obiecte ceva mai scumpe.

Pentru mine un cadou bun ar fi posterele dar nu iti recomand caci unii oameni vor sa-si lase peretii asa cum sunt.
Evita produsele de ingrijire personala.

Daca nu esti prietena lui atunci sa nu-i iei parfumuri sau lucruri de genul.