| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadouri pentru o doamnă dr. Dermatolog?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un buchet de flori si atat.
Cadourile nu se duc la medic, pentru ca sunt percepute ca mita si este caz de puscarie!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Eu m-am gândit să-i duc niște cărți...

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai tu cumva idee ce citeste medicul ala?
De ce i-ai duce ceva ce probabil nu o intereseaza?
In plus, dupa cum a am explicat, orice cadou poate fii interpretat ca mita si este ilegal sa-l oferi si sa-l primesti.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Bine băbuțo! E de remarcat că ești doar o băbuță care bagă răspunsuri aiurea. Pfff...

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate te-as fi luat in serios, daca nu erai un copilas handicapat si nu-mi permit sa-mi bat joc de astia ca tine, unde mama natura nu a fost prea darnica.

| sierra1 a răspuns:

Un pliculeț o face in mod sigur fericită