| BoboKitty a întrebat:

Idei de petrecere in pijama va rog... o funda uriasa

2 răspunsuri:
| Illegalfreako a răspuns:

Sugestii simple. va distrati, va uitati la televizor, stati pe calculator, va faceti unghiile, va uitati in reviste, mancati prostioare big grin. Va faceti parul, desenati, faceti benzi desenate, discutati, va faceti planuri pe viitor, faceti poze etc.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Cred ca esti fata...
si eu fac cu prietenele mele petreceri in pijamale si totul vine de la sine.Adica ce ne vine pe moment sa facem. Ne distram foarte bine.
de exemplu ultima data am facut saratele(iti dai seama ce a fost. avem 14 anilaughing ),am facut parodii pe diferite melodii(si de cate ori ne uitam la filme radem),ne-am uitat la tv,am spus glume,am vorbit despre baieti,am vorbit cu diferite persoane pe mess, am facut poze, ne-am facut unghiile...chestii de fete. ati putea incerca si voi. funda?batting eyelashes