| JamesWatson a întrebat:

Idei pentru revista școlii? Mă refer la articole, fără rebusuri si chestii cu anturajele proaste.
Repede va rog

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Județul tău este?

tot repede

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Articole în care vă exprimați sub protecția anonimatului părerea voastră despre profesori.

| Nume6 a răspuns:

Întrebi fiecare elevi din fiecare clasă ce activităţi după ore ar vrea în weekend sau dupa ore și cine vrea să participe. Asa e socializare mai multă. După faci poze când se ţin activităţile și le pui în revistă. mi se pare o idee bună.