| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost cu mama, matusa si verisoara mea cu hidrobicicleta. Acolo erau 2 baieti, care incasau banii, si ma rog, se ocupau de chestia asta cu hidrobicicletele. Unul dintre ei mi-a atras mult atentia. doar ca s-au intamplat o gramada de chestii jenante. Matusa mea l-a tot strigat sa ne faca poze, iar mama, cand am coborat i-a spus ca seamana cu nu stiu care vampir din nu stiu ce serial laughing si multe alte chestii. el a fost foarte ok si politicos desi era luat peste picior oarecum. Pe moment chiar mi s-a parut amuzant... Si desi nu e vina mea, eu tot ma simt jenant pentru ce au facut cele doua. Mi-a placut mult baiatul, nu stiu ce mi s-a intamplat. de ieri tot la el ma gandesc. Deja am aflat cum il cheama, ii stiu facebook-ul, si nu stiu. de 1 an jumate ma gandesc la un singur baiat, dar nu stiu ce s-a intamplat cu tipul de ieri. are 20 de ani iar eu am 16. nu stiu ce ar trebui sa fac. As vrea sa vorbesc cu el, sa fim prieteni macar, dar nu stiu cu ce sa incep si ce sa-i spun, avand in vedere ca nu ma cunoaste. Si ma gandesc ca ar trebui sa mai treaca ceva timp ca sa nu isi aminteasca ca am fost acolo ieri laughing E foarte ciudat. nu mi s-a intamplat niciodata sa imi placa asa mult un baiat la prima vedere. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Macar prieteni daca nu sa fiti impreuna,mai du-te o data cu hidrobicicleta,sau,trimite-i mesaj pe face gen: ce faci,vampirule laughing),si dupa,o sa vorbiti, si o sa iti ceri si scuze, doar pentru conversatie.

| Bianca18 a răspuns:

Nu pot sa vorbesc cu el. eu sunt mai timida, si sunt 4 ani diferenta intre noi. Chiar ma simt mica laughing

| xCatastrophe a răspuns:

De ce nu vobesti cu el? Ce pierzi? E usor sa-ti faci prieteni`!big grin

| alina16 a răspuns:

Ciao; x Sa incepem, eu iti spun sa mai da tarcoale pe langa locul lui de munca, mai fa o tura -2 cu hidrobicicleta si baga-te in seama, pana incepeti sa conversati poate rezolvi ceva. Mult Succes :*

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Du-te si tu mai des pe acolo, imprietenestete cu prietenii lui, apoi sigur te va observa si fii indrazneata pentru ca asa le place baietilor sa fii

| anonim_4396 explică (pentru acvilasurprinzatoare112):

Cum sa ma imprietenesc cu prietenii lui daca nu il cunosc nici pe el? De unde sa ii cunosc eu prietenii? straight face

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pai aia care lucreaza cu el, te dai si u pe acolo