| geeeorgiannnaaa a întrebat:

Ieri am fumat niște verdeața și deși am fumat ieri, acum am o stare ciudata. Sunt obosita și parca nu am chef de nimic și ma simt asa ciudat. Oare sa fie din cauza ca am fumat? Nu fumez des, chiar foarte rar o fac

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Da, ti-a distrus niste celule in lobii plamanilor, ei acum nu mai functioneaza normal, nu pot sa absoarba suficient oxigen astfel incat sa oxigeneze creierul, si te simti obosita. Deasemenea, substantele care le continea produsul, si despre care nu stii nimic au intrat in sange, probabil sangele nu mai are oxigen, ca nu stii ce-ai bagat, si nu mai merge la creier pentru o oxigenare corecta. Iata deja doua cauze. Mai sunt si altele. Renunta la a-ti otravi organismul.