| Silly a întrebat:

Ieri am iesit in oras cu o prietena si am facut poze. Si tot vroiam o poza impreuna doar ca ne era frica sa dam cuiva telefonul sa ne faca o poza, adica respectivul putea lua telefonul si fugi cu el, ce credeti? Si voua va e frica? Cum sa-mi dau seama cine e de incredere si cine nu?/

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

De obicei conteaza varsta...
daca vezi o mama cu un copil rar te trezesti ca l-ar fura

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu e neaparat sa dati telefonul cuiva sa va faca o poza. Puteti sa va faceti voi una.

| Shinen a răspuns:

Buna.
Nu poti sti cine e de incredere sau nu la niste straini de pe strada. Cel mai bine ar fi sa mai luati o prietena cu voi, sa va faca poze impreuna.

| ThePunisher a răspuns:

Eu daca vreau sa imi fac poze cu cineva, le fac eu. Sigur ca nu ies toate perfect, dar fac mai multe, din mai multe unghiuri, ca sa am de unde alege.

| opium a răspuns:

Speriate de bombe.

| lokitaakrisuuu a răspuns:

Ati exagerat, acum pe bune, nu sunteti in filme. Uitati`va la o persoana care vi se pare mai de incredere.nu`i nevoie sa va speriati atat.Au si ei telefoane:* Fuunda?