| naviDIabLO a întrebat:

Ieri la romana la sub II cu textul argumentativ in loc sa zic despre omenie am dezvoltat proverbul,, fapta buna lauda pe om". Credeti ca imi va fi taiat ce am scris si punctat cu 0?

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu. thinking N-are cum sa nu iti puncteze nimic, pentru ca totusi ai fost pe subiect. Conteaza mult daca ai respectat structura discursului argumentativ, gen structurarea ideilor, utilizarea conectorilor, concluzie, alea alea big grin
Bafta! Eu nici nu-mi amintesc ce am scris... rolling eyes

| roxy_2350 a răspuns:

Nu o sa iti taie deoarece ai pornit de la ce au dat ei si oricum cand vorbesti de fapte bune intra si omenia in joc... adica asa am facut eu, nici eu nu am scris in mod special despre omenie, dar se intelege din context. stai linistit ca si daca nu ai fost pe subiecte iei minim 1. 20 puncte pentru incadrare in pagina si respectarea limitei de spatiu.winking