| blackheart26 a întrebat:

Ieri m-am întâlnit cu cmpb a mea și când am plecat mi-a zis "Ai grija de tine" eu am zis "Și tu" asta înseamnă ca îi pasa cu adevărat de mine?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar... ți-a dovedit tot cu 4 cuvinte

| blackheart26 explică (pentru Adry05):

Ce mi-a dovedit?

| Dismally a răspuns:

Ce inseamna "cmpb"? Depinde, ori ii pasa de tine ori a fost doar politicos/oasa.

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns (pentru Dismally):

Cmbp inseamna cea mai buna prietena

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Inseamna ca isi face griji sa nu patesti ceva

| crowiq a răspuns:

Eu personal cred ca vrea sa aiba sex cu tine gen chiar in momentul asta. Du-te inapoi acolo si da-ti pantalonii jos.