| BeautifulSunflower a întrebat:

Ieri mi-am facut breton semiluna si sincer, fara sa mi fac codita la ochi cu tus, arata cumva...neterminat. Chestia este ca parintii mei spun ca imi sta bine, dar arata caraghios la varsta mea (sunt clasa a 8 a, iar codita mi o fac cat de subtila pot, si sincer trebuie sa stai aproape ca sa ti dai seama ca am tus, pentru ca gherutele de la breton mascheaza efectul de machiaj). La scoala nu mi va zice nimeni nimic, eu chiar am ora cu directoarea si glumeste cu noi, de machiaje, de iubiti, etc. Si acum, eu tot ma voi duce data cu tus, dar seara eu termin la 7 si vine tata sa ma ia cu masina si nu prea stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| maxim129 a răspuns:

Ia servetele umede la tine si demachiaza-te inainte sa pleci din scoala. Sa nu aiba alcool sau si mai bine sa fie demachiante.